Členská registrace 2022

Informace k registracím na rok 2022

Dobrý den,

po roce nás opět čeká registrace členů naší skautské organizace Junák – český skaut.

Registrační poplatek, který platí všichni členové organizace, činí v našem středisku pro rok 2022 590 Kč na člena. Součástí poplatku je 5 čísel skautského časopisu dle věkové kategorie. Přestože je časopis nepovinný, jeho odebírání doporučujeme. Pokud by sourozenci odebírali stejný časopis nebo si odebírání časopisu přesto nepřejete, činí registrační poplatek 550 Kč.

Platbu je možné provést elektronicky (tuto variantu, prosím, upřednostněte) na účet: 2701388174/2010
variabilní symbol pro 1. chlapecký oddíl Pozořice: 12
do poznámky či zprávy pro příjemce: jméno a příjmení registrovaného

Pokud budete platit za více dětí, posílejte platby ideálně za každé zvlášť kvůli přehlednosti. Platbu je také možné provést v hotovosti na družinové schůzce nebo můžete peníze předat kterémukoliv vedoucímu chlapeckého oddílu. Částku, prosím, uhraďte do 9. 1. 2022. V případě dotazů se obracejte na vedoucí jednotlivých družin, ale doufáme, že registrace proběhnou hladce.

Šimon Fuks, vůdce 1. chlapeckého oddílu Pozořice