Proběhlé akce

ZVAS Střediskové kolo 13.4. 2024

V sobotu 13.4. 2024 proběhlo na Jelenici střediskové kolo závodu vlčat a světlušek. Děti se sešly v 8:30 na Jelenici a v 9:00 byl nástup. Po nástupu začali každých 5 minut vyrážet družinky. Závod se skládal z 9 stanovišť, které všechny družikny úspěšně splnily. Po návratu z trasy zpět na Jelenici, si děti dali oběd ve formě párku s chlebem. Ve 14:30 byl nástup s vyhlášením. Bílá šestka brala pomyslnou zlatou medaili a

Skautská výprava 15.3.-17.3. 2024

O víkendu 15.-17. 3. se konala skautská výprava družin Vlaštovek a Panterů. V pátek jsme vyjeli vlakem do Beskyd, chodili po horách a večer jsme zakončili v chatě Bařinka. Druhý den v sobotu jsme šli 20 km na horskou chatu Spartak. A v neděli jsme jeli vlakem zpátky domů. Výpravu jsme si všichni užili, byla super. Všude byly nádherné výhledy a krásná příroda kolem nás.

Výprava vlčat 16.2.-18.2. 2024

Na výpravě byly družinky černé a červené šestky. V pátek večer se vydali z točny na Jezerách pěšky na Jelenici, kde na ně čekala večeře a pestrý večerní program. Ráno na ně čekala bojovka a večer opékání špekáčků. Když se setmělo, tak šli na stezku odvahy, kterou všichni zvládli a ráno po sbalení věcí se vlčata vydala zpět do civilizace.